Bagażówka Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach i przewozach bagażowych. Już od kilkunastu lat świadczymy profesjonalne usługi na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma dysponuje własną, szeroką flotą samochodową, dzięki której możemy przetransportować nawet największe akcesoria codziennego użytku. Klienci mogą skorzystać zarówno z mniejszych aut typu VAN (Citroen Berlingo, Peageut Partner, Fiat Doblo), większych (Fiat Ducato, Volkswagen Transporter, Ford Transit) jak i z kilku ciągników siodłowych (MAN, Mercedes). Bez problemu przewieziemy więc Twoje meble zarówno z kawalerki jak i z dużego domu jednorodzinnego.

Posiadamy grupę etatowych pracowników wykonujących swoją pracę profesjonalnie i z odpowiednim zaangażowaniem. Dla wszystkich Klientów gwarantujemy stałą pomoc fachowców podczas przenoszenia, wnoszenia i ustawiania tego, co przetransportowujemy. Jest to o tyle korzystne, że często Klienci nie mogą pozwolić sobie na pomoc przy przeprowadzce, dlatego pracownicy naszej firmy zawsze znajdą się w Państwa lokalizacji w odpowiedniej liczbie osób tak, aby możliwie szybko i bezpiecznie przeprowadzić kompleksową przeprowadzkę. Zaufało nam już wiele osób, które niejednokrotnie skorzystały z usług naszej firmy. Polecanie naszej firmy przez naszych Klientów swoim znajomym, jest dla nas jednym z wyznaczników świadczenia usługi na najwyższym poziomie.

Mamy również doświadczenie z pracą z większymi przedsiębiorstwami, które zdecydowane były zmienić swoją docelową placówkę. Wiązało się to z przewozem bardzo różnego rodzaju sprzętu, od mebli zaczynając po elementy maszyn produkcyjnych kończąc. Jesteśmy w stanie przetransportować nawet najbardziej niestandardowe akcesoria, które w odpowiedni sposób zabezpieczymy i bezpiecznie dowieziemy do wybranego celu. Dbamy o odpowiednie ułożenie ładunku w samochodach, oraz zabezpieczenie wysokiej jakości linami, pasami, dzięki czemu przeprowadzka na pewno zakończy się spodziewanym powodzeniem.

Pracujemy siedem dni w tygodniu od godziny 6.00 do 18.00. Jeśli sytuacja tego wymaga gwarantujemy pełną obsługę do końca realizacji zamówienia, nawet jeśli przewidywany czas przeprowadzki przekroczy nominalne godziny pracy. Stawiamy bowiem na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta i w pełni kompleksowe wykonanie zadania. Oferujemy zniżki dla studentów i emerytów przy pierwszej przeprowadzce, a dla stałych klientów mamy specjalnie przygotowany pakiet bonusowy ze specjalnymi cenami za transport i pracę naszej załogi. W celu wyceny usługi prosimy kontaktować się z nami najlepiej telefonicznie, lub e-mailowo. Odpowiadamy zawsze tego samego dnia po dokładnym zapoznaniu się z Państwa zapytaniem. W razie wątpliwości dotyczących naszych usług prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej strony internetowej.