Duża flota specjalistycznych aut

Nawet największy zapał do pracy i wyjątkowe zdolności logistyczne nie wystarczą do tego by sprawnie prowadzić usługi transportowe, jeśli nie posiada się odpowiedniej floty. Jak przystało na solidną firmę wiemy, że auta to fundamenty każdej działalności transportowej. Dlatego tworząc naszą flotę postawiliśmy nie tylko na ilość, ale przede wszystkim na jakość.

Posiadamy bogaty wybór samochodów o różnych parametrach, dzięki czemu jesteśmy w stanie do każdego zlecenia dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Potrzebna jest typowa bagażówka? – proszę bardzo! Poszukują Państwo usług z zakresu przeprowadzki? Znajdziemy samochód idealny zarówno do przeniesienia kawalerki, jak i mienia znajdującego się w 4-pokojowym mieszkaniu. Dzięki temu klient nie musi płacić ani za niewykorzystaną przestrzeń w samochodzie, ani też nie musimy rozbijać jednego zlecenia na kilka podejść.

Jeśli mieszkają Państwo na Śląsku, to również jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Ostatnimi czasy nawiązaliśmy współpracę z firmą świadczącą usługi taxi bagażowego na tamtejszym rynku. W zakresie przewozów bagażowych na terenie województwa śląskiego polecamy skorzystanie z usług firmy Taxi Tarnowskie Góry. Jest to firma transportowa sprawdzona przez nas i przez liczne grono naszych klientów. Za usługi tej firmy ręczymy własnym dobrym imieniem.

Wszystkie samochody, które tworzą naszą flotę, można uznać za pojazdy specjalistyczne, które wyróżniają się doskonałym stanem technicznym. Tak samo jak Państwo nie lubimy przykrych niespodzianek na drodze, dlatego robimy co w naszej mocy, by ich uniknąć. Nasze samochody zostały wyposażone we wszystko, co potrzebne, by każde zlecenie mogło zostać zrealizowane szybko, sprawnie i bezpiecznie – kierowcy mają więc dostęp do CB Radia, aktualnej nawigacji GPS oraz klimatyzacji. Z kolei przewożony ładunek zawsze znajduje się w maksymalnie bezpiecznych warunkach.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą flotą. Gwarantujemy, że sprawdza się ona tak samo dobrze, jak wygląda.