Przeprowadzki Warszawa

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą przeprowadzek na terenie Warszawy i okolic. Główny obszar naszej działalności dotyczy przede wszystkim obsługi klienta na najwyższym poziomie z zakresu doradztwa i fachowej pomocy podczas przeprowadzki. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Zostali oni przeszkoleni w zakresie swoich obowiązków i pozostają do Państwa dyspozycji do końca zamówionego zlecenia. Ponadto korzystamy z floty sprawdzonych samochodów, których staż pracy nie przekracza trzech lat. Szeroki wachlarz aut pozwala na transport zarówno niewielkiej jak i znacznej ilości sprzętu. Usługi naszej firmy skierowane są przede wszystkim dla osób, które cenią sobie szybkość i dokładność. Wierzymy, że solidność poparta naszym dziesięcioletnim doświadczeniem dotyczącym przeprowadzek zostanie przez Państwa zauważona.

Klienci naszej firmy to zarówno osoby prywatne jak i firmy i instytucje. Zatrudniona u nas załoga odwiedzała nie tylko niewielkie mieszkania ale również duże instytucje takie jak urzędy, banki czy budynki pożytku publicznego. Oferujemy system rabatowy dla stałych klientów, a dla mieszkańców Warszawy mamy specjalne zniżki. Dodatkowo honorujemy osoby uprzywilejowane z racji posiadania np. legitymacji studenckiej, grupy inwalidzkiej czy statusu emeryta lub rencisty. Pracujemy codziennie od godziny 8 do 18 i pozostajemy w tym czasie do Państwa pełnej dyspozycji. Zamówienia dotyczące przeprowadzek przyjmujemy zarówno w formie telefonicznej jak i elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail. Jeśli zlecenie zostanie zgłoszone do godziny 14, a lokalizacja nie przekracza 20 kilometrów od naszej siedziby jesteśmy w stanie jeszcze tego samego dnia dojechać do Państwa i dokonać przeprowadzki. W przypadku późniejszego zawiadomienia i dalszej odległości niż 20 kilometrów do miejsca docelowego przesuwamy termin realizacji usługi na minimum dzień następny. Wyjątek stanowi zgłoszenie dokonane po godzinie 15 lecz wyraźnie dotyczy tylko niewielkiej przeprowadzki, której realizacja nie powinna przekroczyć dwóch godzin zegarowych.

Załoga naszej firmy zawsze dojeżdża do miejsca realizacji zlecenia na określony czas i fachowo udziela niezbędnej pomocy podczas przeprowadzki. Pracownicy przeniosą wszystkie akcesoria, meble, elementy w sposób bezpieczny i ostrożny. Wszystko zawsze jest odpowiednio zabezpieczone i ułożone na właściwym miejscu w samochodzie. Niekiedy stosowane są dodatkowe pasy i liny, które jeszcze lepiej pilnują żeby transport przebiegł w możliwie najbezpieczniejszy sposób. W celu ustalenia ceny za usługę prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny z naszą firmą lub za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. W ciągu całego dnia pracy funkcjonuje specjalna infolinia, pod którą mogą Państwo dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji dotyczącej naszej działalności.