Transport Warszawa

Nasza firma transportowa została założona w 1995 roku. Świadczymy usługi z zakresu przewozu materiałów specjalistycznych, standardowych jak i odpadów. Główny obszar działalności naszej firmy dotyczy Warszawy i okolic. Przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony tak, aby w razie nieprzewidzianych okoliczności można było zmniejszyć do minimum ewentualne straty. Posiadamy szerokie zaplecze magazynowe i serwisowe na obrzeżach Warszawy. W skład naszej floty wchodzą nowoczesne samochody o różnym przeznaczeniu. Są wśród nich zarówno auta typu VAN (Citroen Berlingo, Peugeat Partner, Fiat Doblo) jak i większe samochody dostawcze (Citroen Jumper, Ford Transit) aż po dwa ciągniki siodłowe z naczepami (Iveco).

Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie. Na terenie naszego zakładu pracy dokonujemy napraw naszej floty samochodów i jednocześnie przyjmujemy interesantów. Obszar gdzie stacjonują auta i magazyny objęty jest całodobowym monitoringiem, dlatego bezpieczeństwo Państwa towaru jest zawsze na najwyższym poziomie. Firma, którą prowadzimy, zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednio długie doświadczenie do pracy na tym stanowisku. Liczba godzin spędzonych za kierownicą, posiadane uprawnienia i przebyte szkolenia świadczą o wysokim standardzie i jakości pracy naszej załogi. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie realizować niestandardowe usługi transportowe, które Państwo zamówicie. Nasza flota przystosowana jest również do transportu mebli, dużego gabarytowo sprzętu (przeprowadzki) jaki i przewozu samochodów osobowych (ciągniki z naczepą).

W ostatnim czasie nawiązaliśmy bliższą współpracę z firmą, która specjalizuje się w transporcie przedmiotów o nietypowych gabarytach, takich jak np.: pianina, nietypowe meble, fortepiany, kasy pancerne i tym podobne. Są to najlepsi fachowcy w tej dziedzinie na terenie Warszawy, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć gwarancję wysokiej jakości usług. Podjęta współpraca staje się kolejnym krokiem naprzód dla naszej firmy i sprawia, że nasza oferta jest teraz jeszcze bardziej kompleksowa.

Firma pracuje siedem dni w tygodniu. W dni robocze firma pracuje od godziny 8 do 18 natomiast w weekendy od 10 do 16. W tym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno w siedzibie naszej firmy jak i za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Do Państwa usług pozostaje również nasza strona internetowa, na której znaleźć można szczegółowe informacje na temat naszych usług, informacje odnośnie naszej floty jak i formularz kontaktowy za pośrednictwem którego można kierować zapytania na temat działania firmy i realizacji zlecenia. Od niedawna funkcjonuje także specjalna infolinia techniczna, którą obsługują wykwalifikowani konsultanci znający bardzo dobrze specyfikę pracy naszej firmy, dlatego na pewno będą mogli Państwu doradzić w każdej możliwej kwestii.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z odpowiednim zaangażowaniem realizujemy je od początku do samego końca, tak aby zadowolenie pozostawało u Państwa przez cały okres współpracy z nami.